ثبت شرکت در ونک

ثبت شرکت در ونک

محله ونک با 21984 نفر جمعيت در شمال تهران قرار دارد . این محله از سمت شرق با بزرگراه حقانی ، از غرب با خیابان‌ های ونک ، ملاصدرا و برزیل همجوار است . مساحت ونک بالغ بر 2348006 مترمربع مي باشد كه حدود 7% از كل منطقه 3 را تشکیل می دهد .

از نظر بافت شهری ، ونک بافتی غالبا مسکونی دارد که بسیارمدرن بوده و دارای ساختمان‌ های بلندی است ، برج های تجاری و مراکز خرید متعدد ، در اطراف میدان ونک ، یکی از میادین مهم و اصلی تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد ؛ واقع شده‌ است  .

با توجه به اینکه کاربری ‌های اطراف میدان ونک اغلب تجاری و اداری است ، اما با این حال شاهد ترافیک سنگین و یکسانی در خیابان ها هستیم . با وجود تعداد زیاد واحد های اداری در بخش های مرکزی محله ، ونک همچنان از مهم ترین مراکز سکونتی دارای ارزش بالا در تهران محسوب می شود . خیابان های آفتاب و مهتاب در محله آرارات دارای بیشترین مغازه ها ، بنگاه های مسکن ، مراکز خرید و ساختمان های بلند ارگان های دولتی است و بخش های دیگر آرارات کاملا مسکونی ‌اند .

همچنین بیمارستان های متعدد و مجهزی در محدوده این محله قرار دارند . ونک از لحاظ حمل و نقل عمومی در سر راه خط هفت اتوبوس‌های تندرو یکی از طولانی‌ترین خطوط این سامانه است که شمالی‌ترین نقطه تهران را به جنوبی‌ترین آن متصل می‌کند، واقع شده است. دارای پایانه تاکسی به مقصد محله های مختلف تهران و حتی شهر های دیگر می باشد .

اغلب شرکت ها و موسسات در حال فعالیت در ونک از نوع شرکت های سهامی خاص می باشد . ثبت شرکت در ناحیه ونک به سادگی قابل انجام شدن است اما برای سرعت در ثبت شرکت و کاهش هزینه ها باید از افراد با تجربه و متخصص در امور ثبتی و حقوقی بهره جست . شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در ونک و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید   .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *