ثبت شرکت در منطقه 9 تهران

ثبت شرکت در منطقه 9 تهران

منطقه ۹ تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در غرب شهر تهران قرار دارد .

این منطقه از ۲ ناحیه تشکیل شده است و دارای ۸ محله می‌باشد . ناحیه ۱ شامل ۳ محله و ناحیه ۲ شامل ۵ محله می ‌باشد که وسعتی نزدیک به 19.6 کیلومترمربع دارد که براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۱۵۸٬۵۱۶ نفر اعلام شده است .

فعالیت های این منطقه در غالب شرکت های نسبی صورت می گیرد . شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجارتی تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل شده و مسئولیت هر یک از شرکا به نسبت سرمایه ای است که در شرکت گذاشته اند .

برای ثبت این شرکت ها باید نام مخصوصی برای آن ها انتخاب کرد که در پایان آن کلمه ی “و شرکا” یا “و برادران” ضروری است و حتما باید قید شود . ثبت شرکت نسبی کار سخت و دشواری نیست اما به شرطی که به تمامی امور ثبتی آگاهی داشته باشید . پیشنهاد ما به شما استفاده از وکیل پایه یک دادگستری است زیرا وکلایی که در زمینه ثبت شرکت مشغول به کار و فعالیت هستند علاوه بر امور ثبتی ، به امور حقوقی نیز تسلط کامل دارند . شما عزیزان می توانید برای انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ( شرکت نسبی ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی ، شرکت مسئولیت محدود و … ) ، ثبت لوگو و برند ، ثبت نام تجاری ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر قانونی ، مشاوره حقوقی و …. با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل نمایید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 9 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در استاد معین – ثبت شرکت در امامزاده عبدالله – ثبت شرکت در دکتر هوشیار – ثبت شرکت در سرآسیاب مهرآباد – ثبت شرکت در شمشیری – ثبت شرکت در شهید دستغیب – ثبت شرکت در فتح – ثبت شرکت در فرودگاه – ثبت شرکت در مهرآباد جنوبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *