ثبت شرکت در منطقه 7 تهران

ثبت شرکت در منطقه 7 تهران

منطقه ۷ تهران در مرکز شهر واقع شده است که دارای ۵ ناحیه و ۱۶ محله و وسعتی حدود ۱۵۳۶۸۰۰ کیلومتر مربع می ‌باشد .

این منطقه ، از شمال همجوار مناطق ۳ و ۴ ، از شرق با منطقه ۸ و از غرب با منطقه 6 و از جنوب با مناطق ۱۲ و ۱۳ تهران همسایه‌ است . مرز شمالی این منطقه بزرگراه رسالت ، مرز شرقی خیابان‌ های مجیدیه و سبلان ، مرز جنوبی خیابان‌ های انقلاب و دماوند و مرز غربی آن بزرگراه مدرس و خیابان شهید دکتر مفتح است .

براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۳۰۹٬۷۴۵ نفر اعلام شده است . تعداد زیادی شرکت در این محدوده وجود دارد که فعالیت های مختلفی انجام می دهند اما اغلب آن ها از نوع شرکت های مختلط سهامی هستند . در این نوع شرکت ها سرمایه ی تعدادی از شرکا بصورت سهام بوده و مسئولیت آن ها در قبال بدهی های شرکت به میزان سرمایه ای است که به شرکت وارد کرده اند . علاوه بر آن ها تعدادی شریک با مسئولیت تضامنی نیز وجود دارند ( سرمایه شرکای تضامنی بصورت سهام نیست ) که مسئولیت آن ها در قبال بدهی های شرکت علاوه بر میزان سرمایشان ، دارایی های آن ها را نیز در بر می گیرد .

برای تاسیس شرکت های مختلط سهامی و هر نوع شرکت دیگر ، باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کرده و شرکت خود را به ثبت برسانید . برای این کار شما احتیاج به کسی دارید که به تمامی مراحل انجام امور ثبتی مسلط باشد تا بتواند در کم ترین زمان شرکت شما را به ثبت برساند . بهترین گزینه برای این موارد ، وکیل پایه یک دادگستری می باشد . شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 7 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در اجاره دار – ثبت شرکت در ارامنه – ثبت شرکت در خاقانی – ثبت شرکت در سهروردی – ثبت شرکت در بهار – ثبت شرکت در حشمتیه – ثبت شرکت در خواجه نصیر – ثبت شرکت در مجیدیه – ثبت شرکت در سبلان – ثبت شرکت در عباس آباد – ثبت شرکت در قصر – ثبت شرکت در کاج – ثبت شرکت در کریمخان – ثبت شرکت در مطهری – ثبت شرکت در نامجو – ثبت شرکت در نظام آباد – ثبت شرکت در شهید قندی – ثبت شرکت در هفت تیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *