ثبت شرکت در منطقه 6 تهران

ثبت شرکت در منطقه 6 تهران

 

منطقه ۶ تهران یکی از مناطق نسبتاً قدیمی شهر به حساب می‌ آید که در مرکز شهر قرار دارد . این منطقه با مساحتی معادل 45/2138هکتار حدود 3/3 درصد از سطح شهر را شامل می‌شود.

منطقه 6 به لحاظ موقعیت جغرافیایی در حوزه مرکزی شهر تهران واقع شده که از سمت شمال به منطقه  3، از شرق به منطقه 7 ، از جنوب به مناطق 10، 11 ،12  و از غرب به منطقه 2 محدود می‌شود .

از عمده‌ترین ویژگی کالبدی منطقه 6 تهران می‌توان به موقعیت قرارگیری آن در مرکز شهر تهران از یک سو و از سوی دیگر استقرار مهم‌ترین کاربری‌های اداری ـ خدماتی با مقیاس عملکردی فرا منطقه ‌ای ، شهری و حتی ملی در آن اشاره کرد .

این منطقه از 3 جهت غرب، شرق و شمال با 3 بزرگراه اصلی تهران ؛ چمران ، مدرس و همت و از سمت جنوب به بزرگترین محور شرقی‌ ـ غربی شهر یعنی خیابان انقلاب محدود می‌گردد .

براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۲۲۹٬۹۸۰ نفر اعلام شده است . شرکت های فعال در این منطقه از نوع شرکت های تضامنی می باشند یعنی هرگاه شرکت بدهی داشته باشد هریک از اعضا مسئول پرداخت بدهی های شرکت هستند و دارایی های شخصی آن ها نیز درگیر می شود .

برای تاسیس و ثبت شرکت در منطقه 6 تهران باید انجام کار های خود را به دست وکیل با تجربه و پایه یک دادگستری بسپارید . شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 6 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آرژانتین – ثبت شرکت در امیرآباد – ثبت شرکت در ایرانشهر – ثبت شرکت در بهجت آباد – ثبت شرکت در پارک لاله – ثبت شرکت در جنت – ثبت شرکت در جمالزاده – ثبت شرکت در دانشگاه تهران – ثبت شرکت در شریعتی – ثبت شرکت در شیراز – ثبت شرکت در عباس آباد – ثبت شرکت در فاطمی – ثبت شرکت در سنائی – ثبت شرکت در قزل قلعه – ثبت شرکت در کشاورز غربی – ثبت شرکت در در کریمخان – ثبت شرکت در گاندی – ثبت شرکت در میدان جهاد – ثبت شرکت در میدان ولیعصر – ثبت شرکت در نصرت – ثبت شرکت در یوسف آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *