ثبت شرکت در منطقه 5 تهران

ثبت شرکت در منطقه 5 تهران

 

منطقه ۵ تهران در شمال غرب این شهر قراردارد و دارای ۵ منطقه است . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰جمعیت این منطقه ، ۷۹۳٬۷۵۰ نفر اعلام شده است .

این منطقه از جنوب به جاده مخصوص کرج ، از شمال به دامنه کوه های البرز، از غرب به رودخانه کن و منطقه 22 و از شرق به بزرگراه محمد علی جناح و اشرفی اصفهانی محدود می‌شود.

منطقه 5 که به پهنه توسعه شهر تهران معروف است ، پس از انقلاب اسلامی به دلایل مختلف از جمله سرریز شدن جمعیت تهران از مناطق مرکزی و جنوبی و سیل عظیم مهاجرین به تهران ، با افزایش جمعیت و توسعه روبرو بوده است .

رشد سریع جمعیت این منطقه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب ، نشان دهنده کشش مردم به سکونت در این منطقه جوان بوده است .

با افزایش جمعیت ، نیاز به کار نیز در این منطقه گسترش یافته و مجتمع های تجاری و شرکت های زیادی در منطقه 5 تهران تاسیس شد . برای تاسیس هر یک از شرکت ها ، افراد نیازمند به ثبت آن ها می باشند ، بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی و جمعیت این ناحیه ، شرکت ها با عنوان شرکت های تعاونی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیدند .

برای تاسیس شرکت و ثبت آن به وکیل پایه یک دادگستری نیاز است . با امضای وکالتنامه از طریق شخص ، وکیل تمامی کار هارا ی ثبت شرکت شما را بر عهده می گیرد . شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 5 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آیت الله کاشانی – ثبت شرکت در اشرفی اصفهانی – ثبت شرکت در باغ فیض – ثبت شرکت در بلوار فردوس – ثبت شرکت در پونک – ثبت شرکت در جنت آباد – ثبت شرکت در حصارک – ثبت شرکت در سازمان برنامه – ثبت شرکت در شاهین – ثبت شرکت در شهران – ثبت شرکت در شهرزیبا – ثبت شرکت در شهرک آپادانا – ثبت شرکت در شهرک اکباتان – ثبت شرکت در شهرک اندیشه – ثبت شرکت در شهرک پرواز – ثبت شرکت در شهرک کوهسار – ثبت شرکت در شهرک نفت – ثبت شرکت در شهرک والفجر – ثبت شرکت در کن – ثبت شرکت در کوی ارم – ثبت شرکت در کوی بیمه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *