ثبت شرکت در منطقه 4 تهران

ثبت شرکت در منطقه 4 تهران

 

منطقه ۴ تهران یکی از مناطق شهری است که در شمال‌شرق تهران قرار دارد .

منطقه 4 به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین ، وسیع‌ترین ، مهاجر پذیرترین،  پرساخت و سازترین مناطق تهران شناخته شده است . به دلیل مهاجرت زیاد به این منطقه فرصت های شغلی به ندرت ایجاد می شود . عده ای هستند که در این منطقه شروع به ایجاد کار آفرینی و فرصت های شغلی مناسب می شوند . شرکت هایی که اغلب در منطقه چهار تهران تاسیس می شود شرکت هایی با عنوان شرکت تعاونی هستند . هدف از تاسیس این شرکت ها رفع نیاز و حوائج شرکا و بهبود وضع اقتصادی است . شرکت تعاونی در مواقعی بیشتر تشکیل می شود که وضع اقتصادی آشفته و نامساعد باشد و به علت تورم و گرانی قدرت خرید مردم کم باشد لذا برای ارائه خدمات و تولید و امکانات رفاهی ، اقشار کم درآمد را تحت پوشش خود قرار می دهد .

اساسنامه شرکت تعاونی باید شامل نام با قید کلمه  تعاونی ، هدف ، موضوع ، نوع ، حوزه عملیات ، مدت ، مرکز اصلی ، نشانی ، میزان سرمایه ، نوع فعالیت و …. باشد.اعضا در صورتی که واجد شرایط مقرر باشند می توانند به عنوان عضو ، فعالیت نمایند و طبق اساسنامه در کلیه امور حق نظارت خواهند داشت.

تاسیس این نوع شرکت ها به وکیل مجرب نیاز دارد تا ضمام کار ها را در دست خود بگیرد و در مدت زمان کم بتواند شرکت و موسسه را ثبت نماید . شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 4 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در بلوار پروین – ثبت شرکت در تهرانپارس – ثبت شرکت در حکیمیه – ثبت شرکت در سراج – ثبت شرکت در سراج – ثبت شرکت در شمس آباد – ثبت شرکت در شمیران نو – ثبت شرکت در علم و صنعت – ثبت شرکت در فرجام – ثبت شرکت در قنات کوثر – ثبت شرکت در لویزان – ثبت شرکت در مهران – ثبت شرکت در نارمک – ثبت شرکت در هروی – ثبت شرکت در هنگام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *