ثبت شرکت در منطقه 3 تهران

ثبت شرکت در منطقه ۳ تهران

منطقه ۳ تهران با مساحتی بالغ بر سه هزار هکتار ، در پهنه ی شمال شرقی شهر تهران واقع شده است و یکی از بزرگ ترین مناطق تهران است . این منطقه از شمال به بزرگراه شهید چمران ، بزرگراه شهید مدرس و بزرگراه آیت الله صدر و از شرق به خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی و از جنوب به بزرگراه رسالت و بزرگراه همت و از غرب به بزرگراه شهید چمران محدود می‌شود .

منطقه 3 تهران دارای 6 ناحیه و 11 محله است . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۳۱۴٬۱۱۲ نفر اعلام شده است .

به دلیل وجود کاربری های مختلف اعم از دانشگاه ها ، سفارتخانه ، مجتمع های تجاری و … رفت و آمد در این منطقه بسیار زیاد است . عمده ی شرکت های سهامی خاص در این منطقه تاسیس شده و مشغول به کار هستند . در تهران برای انجام فعالیت و تاسیس شرکت ، باید از طریق اداره ثبت شرکت ها اقدام کرده و شرکت خود را به ثبت برسانید . در صورت رعایت نکردن و به ثبت نرساندن شرکت ، متحمل جریمه و مجازات خواهید شد .

ثبت شرکت در تهران به وکیل پایه یک دادگستری و مجرب نیازمند است که بتواند در کم ترین زمان شرکت شما را به ثبت برساند . شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 3 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در اختیاریه – ثبت شرکت در پاسداران – ثبت شرکت در دروس – ثبت شرکت در دولت – ثبت شرکت در دیباجی – ثبت شرکت در جردن – ثبت شرکت در سید خندان – ثبت شرکت در ظفر – ثبت شرکت در قلهک – ثبت شرکت در میرداماد – ثبت شرکت در ونک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *