ثبت شرکت در منطقه 22 تهران

ثبت شرکت در منطقه 22 تهران

منطقه 22 تهران جدید ترین منطقه شهری در پایتخت است و با وسعتی حدود 12000 هکتار ، در شمال غربی ترین بخش تهران قرار گرفته . بر اساس برنامه توسعه این منطقه تازه تاسیس قرار است در کنار جمعیت قابل توجهی از شهروندان تهرانی در خود به دلیل ویژگی های خاص طبیعی و موقعیت خود در پهنه پایتخت ، به عنوان منطقه ای مستعد قطب گردشگری شناخته شود و چشم انداز آینده آن بر این اساس استوار شده است . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۱۲۸٬۹۵۸ نفر اعلام شده است اما اکنون تعداد افراد ساکن در منطقه 22 تهران بسیار گسترش یافته است .

این منطقه به وسیله راه های اصلی احاطه شده است ، آزاد راه شهید فهمیده (تهران – کرج) در جنوب ، بزرگراه شهید خرازی در شمال ، بزرگراه آزادگان در غرب و همچنین بزرگراه شهید همدانی در میانه این منطقه ،‌ امکان تردد های پر حجم روزانه بین شهری و بین استانی را فراهم می کند ، رشد روز افزون ساخت و سازها و آینده تجاری – تفریحی این منطقه اقتضا می کند که این چنین دسترسی هایی را در خود و در کنار خود جای دهد .

تمايل سرمايه‏ گذاران بخش‏هاي خصوصي و دولتي به سرمايه ‏گذاري در منطقه 22 تهران مشهود و قابل توجه است و اين ويژگي خاص مي‏تواند سرعت رونق روز افزون آن را دو چندان نمايد . به علاوه دسترسي‏ هاي آسان و متعدد ، شبکه‏هاي بزرگراهي مختلف و موقعيت جغرافيايي منطقه به عنوان يکي از مبادي ورودي و خروجي شهر تهران نيز عواملي است که سبب مي‎گردد تا منطقه 22 به عنوان قطب توسعه اقتصادي شهر تهران خودنمايي کند . بهترین روش سرمایه گذاری ثبت شرکت در منطقه 22 تهران می باشد .

به دلیل راه های ارتباطی و شناخته شدن این منطقه به عنوان قطب گردشگری و صنعتی ، انواع فعالیت های تجاری در این منطقه قابل شکل گیری می باشد . شما عزیزان می توانید با ثبت شرکت در منطقه بیست دو تهران استارت شغلی موفقیت آمیز را تجربه کنید . دوستان محترم می توانید برای ثبت انواع شرکت های تجاری با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت رایگان از وکلا و متخصصین ما برای انجام امور ثبتی و حقوقی خود مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 22 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در پیکان شهر – ثبت شرکت در دهکده المپیک – ثبت شرکت در زیبا دشت – ثبت شرکت در شهرک دژبان – ثبت شرکت در شهرک راه آهن – ثبت شرکت در شهرک شهید باقری – ثبت شرکت در شهرک صنعتی شریف – ثبت شرکت در همت غرب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *