ثبت شرکت در منطقه 21 تهران

ثبت شرکت در منطقه 21 تهران

منطقه ۲۱ تهران غربی ‌ترین منطقه شهر تهران است . این منطقه در امتداد و جنوب منطقه ۲۲ ( در جنوب اتوبان تهران- کرج ) و در غرب مناطق ۹ و ۵ قرار دارد .

در منطقه 19 برخی صنایع قدیم در محورهای بازار و … به صورت سنتی شکل گرفته اند و بعضی کارخانه ها در داخل  و به خصوص اطراف شهرها مستقر شده اند. سابقه گسترش بافت های صنعتی – کارگاهی – انبارداری بیشتر از بافت های مسکونی منطقه است . این منطقه در اولین طرح جامع شهر تهران به عنوان پهنه ی اصلی استقرار کارخانجات صنعتی و فعالیت های وابسته به آن در نظر گرفته شده است .

مساحت محدوده منطقه 21 تهران بالغ بر 5156 هکتار است ، که 7/8 درصد مساحت کل مناطق شهر تهران بوده و در قیاس با مساحت سایر مناطق ، در زمره 5 منطقه بزرگ شهر تهران قرار دارد .

براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۱۶۲٬۶۸۱ نفر اعلام شده است . فعالیت های تجاری شکل گرفته در منطقه 21 تهران بسیار زیاد بوده و پیشرفت چشمگیری داشته است . غالبا شرکت های مستولیت محدود در این منطقه تاسیس شده و به ثبت می رسد . مردم برای ثبت شرکت در منطقه 21 تهران از وکیل پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی مجرب استفاده می کنند تا در مدت زمان کم و با کم ترین میزان هزینه شرکت خود را به ثبت برسانند

شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 21 تهران و انجام امور حقوقی خود با کارشناسان و متخصصین ما در امور حقوقی تماس گرفته و به صورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 21 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در باشگاه نفت – ثبت شرکت در تهرانسر – ثبت شرکت در چیتگر – ثبت شرکت در شهرک آزادی – ثبت شرکت در شهرک استقلال – ثبت شرکت در شهرک پاسداران – ثبت شرکت در شهرک دانشگاه تهران – ثبت شرکت در شهرک دریا – ثبت شرکت در شهرک شهرداری – ثبت شرکت در شهرک غزالی – ثبت شرکت در شهرک فرهنگیان – ثبت شرکت در وردآورد – ثبت شرکت در ویلاشهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *