ثبت شرکت در منطقه 20 تهران

ثبت شرکت در منطقه 20 تهران

منطقه 20 تهران یکی از مناطق شهری تهران است که شهر ری نام دارد و در جنوب پایتخت قرار گرفته است . این منطقه به دلایل مختلفی همچون دسترسی سریع به مرکز شهر ، وجود ایستگاه های متروی فعال ، جذب زوار حرم حضرت عبدالعظیم و … سابقه و قدمت بسیار بالایی دارد .

براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۳۴۰٬۸۶۱ نفر اعلام شده است . فعالیت های تجاری در منطقه 20 تهران به گونه ای است که به بافت قدیمی و فرهنگ مذهبی این منطقه خدشه ای وارد نمی شود . بطوری که شرکت های تجاری در این منطقه به تعداد بسیار محدودی وجود دارد و اگر شرکتی در این منطقه به ثبت برسد اغلب از نوع تعاونی تولیدی و مصرفی می باشند که مردم این شرکت ها را برای رفع نیاز های خود و دیگران تاسیس می نمایند . بیشتر فعالیت ها در منطقه 20 تهران ، فعالیت های مذهبی است . برای ثبت شرکت تجاری در منطقه 20 تهران می توانید از طریق وکلای پایه یک دادگستری اقدام نمایید .

شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 20 تهران با مشاوران حقوقی و کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان برای ثبت شرکت خود در منطقه بیست تهران از آن ها مشاوره بگیرید تا فعالیت تجاری خود را در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه آغاز کنید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 20 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در 13 آبان – ثبت شرکت در ابن بابویه – ثبت شرکت در استخر – ثبت شرکت در اقدسیه – ثبت شرکت در باروت کوبی – ثبت شرکت در تقی آباد – ثبت شرکت در جوانمرد قصاب – ثبت شرکت در حمزه آباد – ثبت شرکت در دولت آباد – ثبت شرکت در دیلمان – ثبت شرکت در سرتخت – ثبت شرکت در شهادت – ثبت شرکت در شهید بهشتی – ثبت شرکت در عباس آباد – ثبت شرکت در علایین – ثبت شرکت در فیروزآبادی – ثبت شرکت در حمزه آباد – ثبت شرکت در منصوریه – ثبت شرکت در ولی آباد – ثبت شرکت در هاشم آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *