ثبت شرکت در منطقه 2 تهران

ثبت شرکت در منطقه ۲ تهران

 

منطقه ۲ تهران یکی از مناطق شهری است که در شمال شرقی میدان آزادی ؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد .

این منطقه از جنوب به خیابان آزادی ، از غرب به اتوبان اشرفی اصفهانی و محمد علی جناح و از شرق به اتوبان چمران محدود می شود .

منطقه 2 تهران به 9 ناحیه و 30 محله شورایاری و 14 محله ممیزی تقسیم می‌شود . این منطقه براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ ، جمعیت ۶۳۲٬۹۱۷ نفر را در خود جای داده است . قسمت اعظم منطقه در اثر رشد سریع ساخت و ساز به صورت شتابان و دفعتی شکل گرفته است .

از عملکرهای مهم اقتصادی منطقه ، فعالیت تجاری بوده که وجود مراکز تجاری وسیع پس از احداث مرکز تجاری یادمان که منشا یک مرکز تجاری شهری و فراشهری را برعهده دارد ، این مناطق جاذب اشتغال و فعالیت‌های وسیعی در زمینه توسعه اقتصادی خواهد بود.

وجود شرکت های مختلف در این منطقه باعث ترافیک و رفت و آمد بسیاری در این منطقه شده است . اغلب شرکت های موجود در منطقه دو تهران ، از نوع شرکت تعاونی بوده و تعداد افراد زیادی در این محدوده مشغول به کار هستند .

ثبت شرکت در تهران به آسانی انجام می شود اما برای انجام مراحل اداری آن نیاز به وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در این زمینه فعالیت کرده و به همه ی مراحل ثبت شرکت تسلط داشته باشد .

شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 2 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در برق آلستوم – ثبت شرکت در تهران ویلا – ثبت شرکت در ستارخان – ثبت شرکت در سعادت آباد – ثبت شرکت در شهرک غرب – ثبت شرکت در شهرک مخابرات – ثبت شرکت در شهرآرا – ثبت شرکت در صادقیه – ثبت شرکت در طرشت – ثبت شرکت در فرحزاد – ثبت شرکت در گیشا – ثبت شرکت در همایونشهر – ثبت شرکت در مرزداران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *