ثبت شرکت در منطقه 19 تهران

ثبت شرکت در منطقه 19 تهران

م‍ن‍طق‍ه‌ ۱۹‌ ت‍‍ه‍ر‌ان‌ ب‍‍ا وس‍‍ع‍ت‍‍ی‌ ب‍ر‌اب‍ر ۸۹.۱۹ ک‍ی‍ل‍وم‍ت‍ر م‍رب‍‍ع‌ در ج‍ن‍وب‌ ش‍‍ه‍ر ت‍‍ه‍ر‌ان‌ و‌اق‍‍ع‌ ش‍ده‌ ‌اس‍ت ‌. منطقه ۱۹ در منتها الیه جنوبی شهر تهران واقع گردیده است و در مجاورت مناطق  ۱۶ ، ۱۷ ، ۱۸، ۲۰می باشد . این منطقه  شامل محله های متعددی است که از شمال به اتوبان جوانه ، از جنوب به اتوبان آزادگان ، از شرق به اتوبان نواب ، خیابان بهمنیار و از غرب به اتوبان آیت الله سعیدی محدود می‌ شود . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ۲۴۴٬۳۵۰ نفر اعلام شده است .

یکی از شاخص ترین فعالیت ها در منطقه 19 تهران ، خرید و فروش خودرو و وجود مرکز خرید و فروش خودرو همگانی در این منطقه است . شرکت های ثبت شده در این منطقه از نوع شرکت های سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود هستند .

ثبت شرکت در منطقه 19 تهران به راحتی انجام پذیر می باشد اما باید برای ثبت شرکت از وکیل با تجربه ، کارشناسان و متخصصان این امور بهره جست . شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 19 تهران با وکلای پایه یک دادگستری ، کارشناسان و متخصصان ما که در زمینه ثبت شرکت تجارب بسیاری دارند تماس گرفته و بصورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید تا بتوانید نوع شرکت خود را با توجه به شرایط موجود انتخاب کرده و با کم ترین هزینه و در حداقل زمان شرکت را تاسیس کرده و به ثبت برسانید . استارت موفقیت آمیز شغلی خود را با ما تجربه کنید .

 

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 19 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در اسفندیاری و بستان – ثبت شرکت در اسماعیل آباد – ثبت شرکت در بوستان ولایت – ثبت شرکت در بهمنیار – ثبت شرکت در خانی آباد – ثبت شرکت در دولتخواه – ثبت شرکت در شریعتی – ثبت شرکت در شکوفه – ثبت شرکت در شهرک رسالت – ثبت شرکت در شهید کاظمی – ثبت شرکت در نعمت آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *