ثبت شرکت در منطقه 18 تهران

ثبت شرکت در منطقه 18 تهران

منطقهٔ ۱۸ تهران از خیابان‌ ها و محلات تولید دارو ، شهرک ولیعصر ، یافت آباد و فردوس تشکیل شده است .

این منطقه از شمال به منطقه 9 و از غرب به مناطق 17 و 19 محدود می ‌شود . اکثر اراضی این منطقه را در چند دهه پیش باغات و مزارع کشاورزی تشکیل می داده است که با توسعه تهران به طرف غرب بخشی از اراضی مذکور تحت پوشش توسعه شهری قرار گرفته است . مساحت منطقه ۸۰۸۳ هکتار بوده که از این مساحت ۳۷۸۹ هکتار در محدوده و ۴۲۹۴ هکتار در حریم می باشد . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ۳۹۱٬۳۶۸ نفر اعلام شده است .

منطقه تهران ۱۸ با داشتن ۱۰۰۰ هکتار اراضی کاربرد صنعتی رتبه اول را از لحاظ مساحت در کل سطح شهر تهران داراست  به نحوی که بیش از ۳۰ درصد منطقه را اراضی صنعتی تشکیل می دهند . بخش صنعت در قیاس با سایر فعالیت ها ۴۳ درصد از کل شاغلین منطقه را تشکیل می دهد . منطقه ۱۸ در مقایسه با سایر مناطق تهران از لحاظ تعداد شاغلین در بخش صنعت رتبه دوم را پس از منطقه ۱۵ داراست .

فعالیت های خدماتی در سال ۱۳۸۵ در حدود ۴۹ درصد از کل شاغلین منطقه را جذب نموده است . در مقابل کل شاغلین در فعالیت های خدماتی شهر تهران معادل ۶۷ درصد می باشد. بدین ترتیب درصد شاغلین در فعالیت های خدماتی منطقه ۱۸ به مراتب پایین تر از شهر تهران می باشد . بعبارت دیگر فعالیت های خدماتی از نظر درجه اهمیت در ساختار اقتصادی شهر تهران به مراتب بیشتر از منطقه ۱۸ می باشد .

مشاغل موجود در منطقه 18 تهران مواردی هستند که برای فعالیت نیاز دارند که شرکت خود را به ثبت برسانند . برای ثبت شرکت در منطقه 18 تهران می توانید با کارشناسان مجرب و وکیل پایه یک دادگستری بصورت رایگان مشاوره بگیرید .

 

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 18 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در 17 شهریور – ثبت شرکت در بهداشت – ثبت شرکت در تولید دارو – ثبت شرکت در حسینی – ثبت شرکت در خلیج فارس – ثبت شرکت در شادآباد – ثبت شرکت در شمس آباد – ثبت شرکت در شهرک امام خمینی – ثبت شرکت در شهید رجایی – ثبت شرکت در صاحب الزمان – ثبت شرکت در صادقیه – ثبت شرکت در ولیعصر – ثبت شرکت در یافت آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *