ثبت شرکت در منطقه 17 تهران

ثبت شرکت در منطقه 17 تهران

منطقه ۱۷ تهران یکی از مناطق شهری تهران  است که تق‍ریب‍‍اً در جن‍وب غرب‍‍ی ش‍‍هر ت‍‍هران واق‍‍ع ‌شده و همجوار با مناطق ۹،۱۰ ،۱۱،۱۶ ،۱۸ و ۱۹ است . این محله آسیب ‌پذیر ترین نقطه شهر تهران به‌ شمار می ‌آید و دلایل آن چنین بیان می ‌شود : وجود تراکم جمعیتی به میزان ۴ برابر دیگر مناطق ، فرسودگی بافت شهری در حداقل ۷۰ درصد بناها ، رشته قنات‌های متعدد و امتداد یکی از گسلهای تهران در منطقه ۱۷ واقع در جنوب غرب پایتخت .

براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ۲۴۸٬۵۸۹ نفر اعلام شده است .

تراکم جمعیتی منطقه ۳۶۱ نفر در هر کیلومتر مربع است که این رقم چهار برابر تراکم جمعیتی متوسط شهر تهران است . این در حالی است که این تراکم جمعیتی در مساحتی حدود ۱/۱درصد از کل مساحت شهر تهران زندگی می‌ کنند .

بازار خرید و فروش املاک تجاری در این ناحیه بسیار متفاوت است ، زیرا املاک خیابان یافت‌ آباد بدون حضور مشاورین املاک به فروش می‌ رسد و این بدان معنی است که خریدار و فروشنده به توافق می ‌رسند و پس از آن به یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی کشور مراجعه می‌کنند و اقدامات لازم را برای تغییر مالکیت انجام می ‌دهند . از این رو قیمت فروش این مرکز تجاری مشخص نیست و برخی از صاحبان واحد های تجاری بازار بزرگ یافت ‌آباد از معلوم نبودن قیمت سخن می‌ گویند و معتقدند که هیچ کدام از صاحبان این واحد ها خواهان فروش ملک تجاری خود نیستند . وجود بازار آهن و آلومینیوم و بازار پوشاک از خصوصیات اقتصادی این منطقه می باشد .

اغلب شرکت های موجود در این منطقه از نوع شرکت تضامنی بوده و هریک از اعضا در قبال بدهی های شرکت به اندازه سرمایه ای که به شرکت وارد کرده ، مسئول است . شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 17 تهران با مارشناسان ما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان در صورت تمایل انجام امور ثبتی و حقوقی خود را به وکلای مجرب ما بسپارید

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 17 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آذری – ثبت شرکت در ابوذر – ثبت شرکت در امامزاده حسن – ثبت شرکت در باغ خزانه – ثبت شرکت در بلورسازی – ثبت شرکت در جلیلی – ثبت شرکت در زمزم – ثبت شرکت در زهتابی – ثبت شرکت در فلاح – ثبت شرکت در گلچین – ثبت شرکت در مقدم – ثبت شرکت در وصفنارد – ثبت شرکت در یافت آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *