ثبت شرکت در منطقه 16 تهران

ثبت شرکت در منطقه 16 تهران

منطقه ۱۶ تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب شرقی این شهر واقع شده است .

این منطقه از شمال با مناطق 11 و 12 و خیابان شوش حدفاصل انبار نفت و میدان شوش همسایه است . همچنین از شرق به منطقه 15 ، از جنوب به منطقه 20 و از غرب به مناطق 17 و 19 بزرگراه شهید تند گویان – خیابان بهمنیار محدود می ‌شود .

منطقه 16 تهران دارای 6 ناحیه است و مرکز آن در میدان بهمن – ابتدای دشت آزادگان جنوبی – بعد از فرهنگسرای بهمن قرار دارد . از نقاط تاریخی و دیدنی این منطقه می توان به منطقه بوستان زیبای بعثت با 53 هکتار مساحت و گونه‌ های گیاهی مختلف ، کارخانه شیشه و بلور ایران‌ ، سیلوی تهران و مجتمع مسکونی هزار دستگاه محله نازی آباد به عنوان نمونه ای از نخستین خانه‌ های سازمانی در منطقه 16 اشاره کرد . مراکز تجاری در این منطقه به طور پراکنده وجود دارد که اغلب آنها شرکت هایی تحت عنوان شرکت تضامنی هستند . برای ثبت شرکت تضامنی نیاز به شرکایی هست که بتوانند مسئولیت تضامنی در قبال بدهی های شرکت را بپذیرند یعنی هنگامی که شرکت ورشکست می شوند تمامی اعضا کلیه هزینه های مربوط به بدهی شرکت را متقبل شوند . ثبت شرکت های تضامنی کاز پیچیده و مشکلی نیست اما برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود بهتر است امور ثبتی و حقوقی خود را به دست وکلای پایه یک دادگستری و افراد مجرب بسپارید .

شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 16 تهران با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 16 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در باغ آذری – ثبت شرکت در تختی – ثبت شرکت در جوادیه – ثبت شرکت در خزانه – ثبت شرکت در شهرک بعثت – ثبت شرکت در علی آباد – ثبت شرکت در نازی آباد – ثبت شرکت در یاخچی آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *