ثبت شرکت در منطقه 15 تهران

ثبت شرکت در منطقه 15 تهران

بررسی زمانی رشد منطقه نشان می دهد که گسترش بافت کالبدی منطقه ۱۵ از حوالی سالهای ۱۳۴۰ شروع شده و تدریجا” بر سرعت آن افزوده می شود در دوره بعد از انقلاب اسلامی نیز شاهد دو مرحله از گسترش شتابان وبی برنامه منطقه در سالهای اولیه بعد از انقلاب و رشد تحت کنترل بعد از سالهای۱۳۷۰ هستیم .

منطقه ۱۵ تهران در جنوب شرقی شهر تهران قرار دارد و از شمال به پادگان قصر فیروزه، ۴۵ متری آهنگ، خیابان خاوران و شوش شرقی و از غرب به خیابان فدائیان اسلام و از جنوب به خیابان دولت آباد، کوه بی‌بی‌شهربانو و کارخانه سیمان و از شرق به کوه‌های شرقی تهران و اراضی افسریه منتهی می‌شود. بخشی از محدوده منطقه نیز در حریم شهر واقع است.

در واقع از 8 ناحیه موجود در منطقه 15 تهران ، 6 ناحیه در محدوده قانونی شهر تهران و 2 ناحیه در حریم استحفاظی شهر قرار دارند . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ۶۳۸٬۷۴۰ نفر اعلام شده است .
شرکت های موجود در این منطقه از نوع شرکت های سهامی عام هستند . این شرکت ها به گونه ای است که مردم عادی می توانند در خرید و فروش سهام نقش داشته باشند و در سرمایه شرکت سهیم باشند . میزان سهام در شرکت سهامی عام قابل نقل و انتقال است به همین دلیل مردم کشش بسیاری به این نوع شرکت دارند .

شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 15 تهران با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 15 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در ابوذر – ثبت شرکت در اتابک – ثبت شرکت در اسلام آباد – ثبت شرکت در افسریه – ثبت شرکت در بروجردی – ثبت شرکت در شوش – ثبت شرکت در شهرک رضویه – ثبت شرکت در طیب – ثبت شرکت در کیانشهر – ثبت شرکت در مسعودیه – ثبت شرکت در مشیریه – ثبت شرکت در مطهری – ثبت شرکت در مظاهری – ثبت شرکت در مینایی – ثبت شرکت در ولیعصر – ثبت شرکت در هاشم آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *