ثبت شرکت در منطقه 14 تهران

ثبت شرکت در منطقه 14 تهران

منطقه۱۴ تهران در جنوب‌ شرق پایتخت ، حد فاصل خیابان‌ های پیروزی از شمال ، ۱۷شهریور از غرب ، خاوران از جنوب و طرح توسعه ی جنگل‌ کاری قصر فیروزه از شرق قرار دارد که از غرب ، شمال و جنوب به ترتیب به مناطق ۱۲ ، ۱۳ و ۱۵ شهرداری منتهی می‌شود . منطقه ۱۴ در قسمت شرق تهران قرار دارد و در شمار مناطق کم وسعت تهران قرار می گیرد و 2/3% از کل مساحت شهر تهران را به خود اختصاص می دهد . منطقه ۱۴ تهران دارای ۶ ناحیه و ۲۵محله با مساحتی بالغ بر ۶۴/۲۳کیلومتر که از نظر وسعت ، ناحیه ۲ با حدود ۵۷/۲۶درصد و ناحیه ۴ با حدود ۰۳/۱۲ درصد بزرگ‌ ترین و کوچک ‌ترین نواحی این منطقه هستند . جمعیت در منطقه ۱۴ تهران براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ ( بدون احتساب ضلع شرق بزرگراه بسیج ) ۴۸۴٬۳۳۳ نفر  اعلام شده است .

تعداد کمی شرکت در این منطقه وجود دارد و این به دلیل جمعیت پایین این منطقه می باشد . اکثر شرکت ها در منطقه 14 تهران شرکت های تعاونی تولیدی و مصرفی هستند که مردم آن ها را برای رفع نیاز های خود تاسیس کرده اند . شما عزیزان می توانید جهت ثبت شرکت در منطقه 14 تهران با ما تماس گرفته و بصورت رایگان از کارشناسان ما مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 14 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در 13 آبان – ثبت شرکت در آهنگ – ثبت شرکت در آهنگران – ثبت شرکت در ابوذر – ثبت شرکت در بروجردی – ثبت شرکت در پرستار – ثبت شرکت در پیروزی – ثبت شرکت در تاکسیرانی – ثبت شرکت در جابری – ثبت شرکت در جوادیه – ثبت شرکت در چهارصد دستگاه – ثبت شرکت در خاوران – ثبت شرکت در دژکام – ثبت شرکت در دولاب – ثبت شرکت در شاهین – ثبت شرکت در شکوفه – ثبت شرکت در شکیب – ثبت شرکت در شیوا – ثبت شرکت در صد دستگاه – ثبت شرکت در فرزانه – ثبت شرکت در قصر فیروزه – ثبت شرکت در مینای – ثبت شرکت در نبی اکرم – ثبت شرکت در نیکنام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *