ثبت شرکت در منطقه 13 تهران

ثبت شرکت در منطقه 13 تهران

منطقه ۱۳ تهران یکی از مناطق تهران است . این منطقه در شرق تهران قرار دارد که از شمال به خیابان دماوند ، از شرق به بزرگراه یاسینی ، از جنوب به خیابان پیروزی و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود می‌شود . مساحت این منطقه حدود 1283 هکتار می ‌باشد و از این سطح حدود 930 هکتار بافت پر شهری و مابقی اراضی نظامی ، صنایع ، حرایم و … می‌باشد .  براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ۲۷۶٬۰۲۷ نفر اعلام شده است .

 

منطقه 13 تهران دارای ۴ ناحیه میباشد‌ . براساس تقسیمات شورای اسلامی شهر تهران این منطقه دارای ۱۳ محله می‌ باشد . از کل نواحی ، ناحیه 4 دارای نقش غیرمسکونی و عمدتاً به کاربری‌ های کارگاهی و صنعتی تخصیص یافته است .

همچنین با توجه به وجود مراکز نظامی و صنعتی و تجاری در این منطقه روزانه بیش از ۱۰۰۰۰ نفر جمعیت شناور در منطقه حضور می ‌یابند .مهم ترین مراکز تجاری منطقه 13 تهران ، راسته صنعتی دماوند و راسته تجاری دهقان و نیروی هوایی می ‌باشد .

ساختمان های تجاری و اداری موجود در این منطقه برای کسب و کار و درآمد به ایده ها و فعالیت های جدید نیاز دارند . در منطقه 13 تهران عمدتا با عنوان شرکت با مسئولیت محدود به ثبت می رسند . اغلب ساختمان های تجاری موجود در این منطقه دارای شرکت ها و فروشگاه هایی هستند که برای شروع فعالیت های خود به ثبت شرکت در منطقه 13 تهران نیاز دارند .

شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در منطقه 13 تهران با کارشناسان و وکلای مجرب ما تماس بگیرید تا بتوانید در کم ترین زمان با حداقل هزینه شرکت مورد نظر خود را به ثبت برسانید .

برای ثبت انواع شرکت در منطقه 13 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آشتیانی – ثبت شرکت در امامت – ثبت شرکت در پیروزی – ثبت شرکت در تهران نو – ثبت شرکت در حافظیه – ثبت شرکت در دهقان – ثبت شرکت در زاهد گیلانی – ثبت شرکت در زینبیه – ثبت شرکت در سرخه حصار – ثبت شرکت در شورا – ثبت شرکت در شهید اسدی – ثبت شرکت در صفا – ثبت شرکت در قاسم آباد – ثبت شرکت در نیرو هوایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *