ثبت شرکت در منطقه 12 تهران

ثبت شرکت در منطقه 12 تهران

منطقه ۱۲ تهران یکی از قدیمی ترین مناطق شهری با ۶ ناحیه و ۳۱ محله در مرکز پایتخت واقع شده است . از مهم‌ ترین ویژگی‌ های منطقه 12 تهران قرار گرفتن بازار تهران و بسیاری از مراکز و نهادهای دولتی ، وزارتخانه‌ ها و سفارتخانه ‌ها در این منطقه است .

این منطقه از شمال به خیابان انقلاب ، از غرب به خیابان حافظ و خیابان وحدت اسلامی و از جنوب به خیابان شوش و از شرق به خیابان 17 شهریور و اتوبان شهید محلاتی محدود می‌ شود . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۲۴۰٬۷۲۰ نفر اعلام شده است .

سفارتخانه ‌های دانمارک ، آلمان ، روسیه ، انگلیس ، ترکیه ، رومانی ، تایلند ، وزارت امور خارجه ، وزارت اقتصاد و دارایی ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، بانک مرکزی ، شورای اسلامی شهر تهران ، شهرداری تهران ، دادگستری استان تهران ، پزشکی قانونی ، سازمان بهزیستی ، اداره پست مرکزی ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، مرکز تلفن 118 ، دیوان عدالت اداری ، اداره تشخیص هویت ، بانک ملی مرکزی ، بانک مسکن مرکزی ، مجلس شورای اسلامی و بازار بزرگ تهران را می توان از مراکز مهم منطقه 12 تهران دانست .

مهم ترین ساختمان موجود در این منطقه ساختمان روزنامه رسمی کشور است . هرگاه بخواهیم شرکتی تاسیس کنیم ( نوع شرکت تفاوتی ندارد ) و به ثبت برسانیم ، طبق قانون باید آگهی تاسیس آن و کلیه تغییراتی که در شرکت و مسائل مربوط به آن صورت میگیرد را در روزنامه رسمی آگهی کنیم و این کار در ساختمان روزنامه رسمی کشور انجام می پذیرد . شما عزیزان می توانید جهت ثبت شرکت در منطقه 12 تهران و آگهی در روزنامه رسمی با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 12 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آبشار – ثبت شرکت در ارگ پامنار – ثبت شرکت در امامزاده یحیی – ثبت شرکت در ایران – ثبت شرکت در بازار – ثبت شرکت در بهارستان – ثبت شرکت در تختی – ثبت شرکت در دروازه شمیران – ثبت شرکت در سنگلج – ثبت شرکت در شهید هرندی – ثبت شرکت در فردوسی – ثبت شرکت در قیام – ثبت شرکت در کوثر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *