ثبت شرکت در منطقه 11 تهران

ثبت شرکت در منطقه 11 تهران

منطقه ۱۱ تهران از بخش‌های مرکزی شهر تهران می باشد که از 4 ناحیه  و 19 محله تشکیل شده است . براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۲۸۸٬۸۸۴ نفر اعلام شده است .

از ویژگی های خاص منطقه ۱۱ تهران وجود مراکز مـهم سیاسـی و نظامـی اعم از بیت مقام معظـم رهبـری ، نهـاد ریاست جمهـوری ، شـورای نگهبـان ، شورای عالـی امنیـت و سازمان بازرسـی کل کشـور می باشد . همچنین سفارتخانه کشورهای ایتالیا ، فرانسه ، واتیکان ، ارمنستان و نیز چندین پـادگان نظامـی که در این منطقه قرار دارند باعث شده است تا همواره این منطقه پذیرای مهمانان خارجی و تردد آن ها باشد .

این منطقه دارای طبقه بندی مشخص می باشد بطوری که خیابان ولیعصر ، بورس لوازم ورزشی ، خیابان جمهوری تولیدی ها و بورس لوازم صوتی و تصویری ، خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران بورس کتاب فروشی ها وخیابان هلال احمر و میدان گمرک مخصوص فروش خودرو مییاشد ضمنا صنف های دیگری مانند صافکاری ، گاراژ ، آهنگری و … درمنطقه موجود می باشد که بیشتر آن ها در خیابان های قزوین و غفاری مستقر می باشند

بیشتر این مشاغل تحت عنوان شرکت های مسئولیت محدود تشکیل شده اند و مابقی شرکت های تضامنی هستند . فعالیت های تجاری در این منطقه به شدت زیاد بوده و این منطقه با حجم ترافیک بالایی برخوردار است . منطقه 11 تهران از نظر تجاری مکان بسیار مناسبی بوده و می توان به راحتی در این ناحیه شرکتی تاسیس کرد . اما به دلیل حجم بالای درخواست ها شما باید شرکتی ثبت کنید که در مدت زمان کم بتوانید از آن بهره ببرید . پیشنهاد ما به شما برای ثبت شرکت ، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری می باشد .

شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با کارشناسان ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 11 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در آذربایجان – ثبت شرکت در آگاهی – ثبت شرکت در اسکندری – ثبت شرکت در امیریه – ثبت شرکت در انبار نفت – ثبت شرکت در جمالزاده – ثبت شرکت در جمهوری – ثبت شرکت در خرمشهر – ثبت شرکت در راه آهن – ثبت شرکت در شیخ هادی – ثبت شرکت در عباسی – ثبت شرکت در فروزش – ثبت شرکت در فلسطین – ثبت شرکت در انقلاب – ثبت شرکت در برادران جوادیان – ثبت شرکت در مخصوص – ثبت شرکت در منیریه – ثبت شرکت در میدان حر – ثبت شرکت در هلال احمر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *