ثبت شرکت در منطقه 10 تهران

ثبت شرکت در منطقه 10 تهران

منطقه ۱۰ تهران در بخش غربی شهر تهران قراردارد و با مناطق ۱۷ ، ۱۱ ،۹ ، ۲ هم مرز می‌باشد .

این منطقه با بیش از 80 سال سابقه شکل گیری از شمال به خیابان آزادی از شرق به بزرگراه شهید نواب صفوی ، از جنوب به خیابان قزوین و از غرب به خیابان شهیدان ، هرمزگان و پادگان جی محدود می‌شود .

منطقه 10 دارای 3 ناحیه خدمات شهری و 10 محله قدیمی می ‌باشد . مساحت منطقه معادل 807 هکتار می‌ باشد و براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ جمعیت این منطقه ، ۳۰۲٬۸۵۲ نفر اعلام شده است

این منطقه پر جمعیت‌ ترین منطقه تهران است . قدیمی ‌ترین محلات منطقه به سال 1304 و جدید ترین محلات به سال 1353 بر می گردد .

با توجه به جمعیت زیادی که در این منطقه متمرکز شده است نیاز به شغل و درآمد بیشترین درخواست را در این منطقه دارد . به همین دلیل شرکت های مختلفی در این منطقه تاسیس شده است تا گوشه ای از نیاز های مردم از طریق فعالیت در این شرکت ها برطرف شود .

شرکت های تعاونی برای عده‌ای از افرادی است که هم ‌صنف یا تناسبی مشابه دارند مثلاً همسایه ، دوست ، خویشاوند یا همشهری که برای دستیابی به منافع مشترک گردهم می‌آیند و در حقیقت به هم کمک می‌ کنند و برای تهیه مسکن یا خرید مایحتاج یا کسب اعتبار و وام تعاونی درست می ‌کنند ، سرمایه معینی را درمیان می ‌گذارند و همگی با هم مشکل را حل می ‌کنند. در واقع اعضای شرکت در کنار هم، جمعیتی کوچک را به وجود می‌آورند که به عنوان مثال برای تهیه کالاهای مورد نیاز اعضا ، با جمع‌ آوری پول جزئی که هر عضو می ‌پردازد کالای مورد نیاز اعضا را از دست اول خریداری و به همان قیمت تمام شده یا سود خیلی جزئی به اعضا می‌ فروشد و به این طریق واسطه‌ های غیر ضروری در کسب و تجارت و صاحبان این گونه مشاغل کاذب حذف می شوند .

برای ثبت شرکت های تعاونی و مصرفی نیازی به صرف وقت و هزینه های کلان ندارید . شما عزیزان می توانید برای انجام امور ثبتی خود با کارشناسان و برای مشاوره حقوقی رایگان با وکلای ما تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 8 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در بریانک – ثبت شرکت در جی – ثبت شرکت در جیحون – ثبت شرکت در دامپزشکی – ثبت شرکت در رودکی – ثبت شرکت در زنجان – ثبت شرکت در تیموری – ثبت شرکت در کارون – ثبت شرکت در قزوین – ثبت شرکت در کمیل – ثبت شرکت در مالک اشتر – ثبت شرکت در نواب صفوی – ثبت شرکت در هاشمی – ثبت شرکت در هفت چنار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *