ثبت شرکت در منطقه 1 تهران

ثبت شرکت در منطقه 1 تهران

 

منطقه 1 تهران در شمال شهر تهران و با وسعتی حدود 64 کیلومتر مربع قرار دارد . شهرداری منطقه یک دارای 10 ناحیه و 26 محله شهری است . بر اساس سرشماری سال 1390 جمعیت این منطقه 439,467 اعلام شده و پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک به 500 هزار نفر برسد .

منطقه ۱ تهران درگذشته دارای خانه‌های ویلایی بزرگ و باغات میوه بوده به همین دلیل دارای بافتی شبه روستایی است. منطقه ۱ تهران امروزه لوکس‌ترین ساختمان‌های پایتخت را با درهم آمیختن معماری سنتی و مدرن در خود جای‌داده است . ممکن است برخی بالای شهر تهران را به دلیل داشتن این سازه‌ها و قیمت بالای ملک ، منطقه ۱ تهران بدانند .

از آنجایی که منطقه 1 تهران دارای جمعیت زیادی است ، نیاز به کار نیز در این محدوده به شدت بالاست . فعالیت های صنعتی و تجاری بسیاری در منطقه 1 تهران در حال انجام شدن می باشد . در این منطقه انبوه شرکت ها و موسسات وجود دارد . بیشتر این شرکت ها از نوع شرکت با مسئولیت محدود و یا تعاونی هستند که در نواحی مختلف این منطقه پراکنده شده اند .

امروزه برای راه اندازی شرکت ها و انجام فعالیت های مختلف تجاری و صنعتی باید نوع فعالیت خود را به اداره ثبت شرکت ها گزارش داده و نوع شرکت خود را به ثبت برسانید .

شما عزیزان می توانید جهت انجام امور ثبتی و حقوقی خود اعم از ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی ، پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ها ، مشاوره حقوقی و … با وکیل ثبت شرکت در منطقه 1 تهران تماس بگیرید .

برای ثبت انواع شرکت در نواحی منطقه 1 تهران با ما تماس بگیرید

ثبت شرکت در ازگل – ثبت شرکت در اقدسیه – ثبت شرکت در الهیه – ثبت شرکت در امامزاده قاسم – ثبت شرکت در اوین – ثبت شرکت در باغ فردوس – ثبت شرکت در تجریش – ثبت شرکت در جماران – ثبت شرکت در چیذر – ثبت شرکت در دارآباد – ثبت شرکت در دربند – ثبت شرکت در درکه – ثبت شرکت در دزاشیب – ثبت شرکت در زعفرانیه – ثبت شرکت در سوهانک – ثبت شرکت در شهرک نفت – ثبت شرکت در شهرک محلاتی – ثبت شرکت در فرمانیه – ثبت شرکت در فرشته – ثبت شرکت در قیطریه – ثبت شرکت در کاشانک – ثبت شرکت در کامرانیه – ثبت شرکت در محمودیه – ثبت شرکت در نیاوران – ثبت شرکت در ولنجک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *