ثبت شرکت در صادقیه

ثبت شرکت در صادقیه ( آریاشهر )

صادقیه یکی از نواحی منطقه 5 تهران می باشد که نام آن در گذشته آریاشهر بوده است . صادقیه از شمال به باغ فیض ( پونک ) از جنوب به میدان آزادی ، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری ( میدان نور پیشین ) و شهر زیبا منتهی می‌شود . باغ‌های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می‌آیند . خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های اصلی آریاشهر است .

آریاشهر به نوعی قلب محله های غرب تهران است . این ناحیه به دلیل نزدیکی به ایستگاه مترو ، داشتن چندین پمپ بنزین ، قرار گرفتن در خط عبور اتوبوس های تندرو و نداشتن محدوده ترافیک توانسته نظر اغلب مردم را به خود جلب کند . بیشتر ساکنان صادقیه کارمندان و کسبه هستند . ناحیه صادقیه با رونق فعالیت های اقتصادی و ایجاد فروشگاه ها و مجتمع های تجاری به عنوان منطقه ای اقتصادی شناخته می شود . اطراف فلکه دوم صادقیه کاملا با فضا های تجاری و اداری محصور شده و افراد مختلف برای رفع نیاز های روزمره در این محدوده رفت و آمد دارند . این منطقه دارای موقعیت های شغلی بسیاری است . شرکت های مختلفی در صادقیه ثبت شده اند که فعالیت های تجاری انجام می دهند . بدلیل ازدیای شرکت های تجاری و درخواست های متنوع و گسترده مردم ، این شرکت ها با هر عنوانی ، بسته به نظر و موقعیت متقاضی می توانند  به ثبت برسند . ثبت شرکت در صادقیه نیاز به فردی با تجربه در زمینه امور ثبتی و حقوقی دارد تا بتواند با تکیه بر اطلاعات و سرعت عمل خود در کوتاه ترین زمان شرکت شمارا به ثبت برساند تا شما فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کنید .

شما دوستان می توانید با ثبت شرکت در آریاشهر علاوه بر ایجاد شغل برای چندین نفر ، به موفقیت شغلی نیز دست یاببد . عزیزانی که مایل به ثبت شرکت در غرب تهران و یا ثبت شرکت در صادقیه هستند می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت رایگان از آن ها مشاوره بگیرند تا بتوانند بهترین نوع شرکت را با توجه به شرایط خود ثبت نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *