ثبت شرکت در تهران

تهران بزرگترین شهر و پایتخت ایران است که در آن تمامی فرهنگ ها و اقلیت ها زندگی می کنند . بزرگی شهر تهران و موقعیت های خاص سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، جغرافیایی و وجود امکانات پیشرفته و گسترده در این شهر ، باعث کشش مردم شهر های مختلف به تهران شده است . حجم کار و تجارت در شهر تهران طبق آمار های رسمی در دهه های گذشته بطور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است که این افزایش ، نیاز به تشکیلات تجاری و ایجاد مشاغل جدید در زمینه های گوناگون را تشدید کرده است .

فواید ثبت شرکت در تهران

با ثبت شرکت در تهران می توانید قرارداد های رسمی و قابل پیگیری را منعقد نمایید ، همچنین نیازی به پرداخت جریمه های نقدی به اداره ثبت شرکت ها نخواهید داشت .
با ثبت شرکت در تهران می توانید حوزه ی وسیعی از فعالیت ها را انجام دهید ، همچنین می توانید در مناقصات و مزایده های بسیاری شرکت نمایید و امتیاز انجام پروژه های مرتبط با شغل شرکت را دریافت نمایید .
بسیاری از شرکت های استان تهران که بدون مراجعه به سازمان ثبت شرکت ها و عدم ثبت شرکت خود با صدور دستور انحلال شرکت و یا جریمه نقدی همراه هستند ، برای جلوگیری از این دستورات و البته برای انجام فعالیت های رسمی و قانونی و مطابق با قانون تجارت نیاز است تا با مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی ، شرکت خود را در سازمان ثبت شرکت ها به ثبت رسمی برسانید.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت انواع شرکت ها و موسسات غیرتجاری در تهران

_کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی
_پذیره نویسی سهام برای شرکت های سهامی عام
_گواهی واریز حداقل 35% سرمایه اولیه برای شرکت های سهامی خاص
_ارائه مجوز برای شرکت ها و موسساتی که فعالیتشان به مجوز نیاز دارد.
_ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی افراد (متقاضیان ثبت تعاونی و موسسات غیر تجاری از این مورد استثنا می باشند).
_ارائه ی مدارک تحصیلی مرتبط برای شرکت هایی که موضوع آنان تخصصی است.
_ارائه ی مدرک تحصیلی مهندسی برای ثبت شرکت های با عنوان مهندسی

 

به اطلاع می رساند که موسسه ثبتی و حقوقی دادگستران افخم ، مفتخر است در ارائه ی کلیه ی خدمات حقوقی ، ثبت شرکت ، ثبت نام و علائم تجاری ، ثبت طرح های صنعتی ، ثبت اختراع ، ثبت و اعمال تغییرات شرکت در خدمت شما عزیزان باشد .ما قصد داریم در ابتدا کلیه قوانین و دامنه حقوق خود را بدانید و سپس بعد از انتخاب ، خودتان تصمیم به همکاری بگیرید.
• شما با وکیل قرارداد می بندید.
وکیل پایه یک دادگستری متعهد 0 تا 100 کار شما می باشد و شما با یک فرد با تجربه طرف هستید.
• کلیه هزینه ها ابتدای کار اعلام می شود و هزینه اضافی پرداخت نمی کنید . حتی می توانید کلیه مبلغ را پس از اتمام کار پرداخت کنید .
• 0 تا 100 روند در سامانه تخصصی ثبت شرکتها انجام می شود و در هر مرحله از پیشرفت کار به شما اطلاع رسانی می شود (پرتال مشتریان)، پرداخت آنلاین، پیگیری، تکمیل مدارک و اطلاع لحظه ای پرونده.
• پس از ثبت شرکت، شما می توانید با مراجعه به پرتال مشتریان نیازها و پرسش های حقوقی خود را بصورت مستقیم ارسال و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *