ثبت شرکت در اشرفی اصفهانی

ثبت شرکت در اشرفی اصفهانی

بزرگراه اشرفی اصفهانی از شریان های اصلی غرب تهران به شمار می آید که در منطقه 5 تهران به یاد عطالله اشرفی اصفهانی نام گذاری شده است . این بزرگراه از فلکه دوم صادقیه از جنوب شروع شده و در پایان به بلوار سیمون بولیوار در شمال ختم می شود .

با راه اندازی خط 10 سامانه اتوبوس های تندرو (بی آر تی) تسهیلاتی در حوضه حمل و نقل عمومی در این منطقه ایجاد شده است . اتوبوس های BRT این بزرگراه در 15 ایستگاه توقف می کند و رفت و آمد را برای عموم آسان کرده است .

وجود مجتمع های بزرگ تجاری و تفریحی در بزرگراه اشرفی اصفهانی و همینطور نبودن فضای مناسب جهت پارک کردن خودرو و کم بودن عرض خیابان ها باعث تشدید حجم تردد ها و سفر های درون شهری شده در نتیجه ترافیک سنگین در این ناحیه شده است .

مسافت این بزرگراه 6.3 کیلومتر است که در اطراف آن انواع ادارات و مجتمع های تجاری قابل مشاهده هستند . امکانات مختلفی که در این ناحیه وجود دارد باعث بوجود آمدن شرکت های مختلف و تردد زیاد در این بزرگراه می شود . ثبت شرکت در اشرفی اصفهانی و انجام فعالیت های تحجاری و اداری در این محدوده بسیار مناسب می باشد زیرا مسیر رفت و آمد و تردد برای مردم آسان بوده و این محدوده دارای طرح ترافیک نمی باشد . همچنین برای تردد در این مسیر می توان از BRT استفاده کرد تا مدت زیادی در ترافیک نمانید .

برای ثبت شرکت در اشرفی اصفهانی و کاهش هزینه های ناشی از ثبت شرکت باید از وکلای پایه یک دادگستری و متخصصین در امور ثبت شرکت راهنمایی و مشاوره بگیرید تا در کم ترین زمان بتوانید موضوع شرکت خود را به ثبت برسانید . شما عزیزان می توانید برای ثبت شرکت در بزرگراه اشرفی اصفهانی و انجام امور ثبتی و حقوقی خود با کارشناسان ما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *